Search Engine Optimization

bullet Kryefaqe
bullet Titulli i faqes
bullet Metatags
bullet Pėrmbajtja
bullet Keyword
bullet Keyword Density
bullet Link Popularity
bullet Google Pagerank
bullet Dizajn
bullet Navigim
bullet Makina kėrkues
bullet Bisedė me Googlebot
bullet Vegla
bullet Shto URL
bullet Sponsor
 
bullet Oferta Jonė
 

Vegla

Nė kėtė faqe mundeni tė gjeni shumė vegla dhe lidhje tė interesante

Metatag Generator - gjeneroje metatag tė faqes tėnde automatikisht

Google Toolbar - Ky toolbar ėshtė njė vegėl e mirė qė ta din se ēfarė pageranku ka faqja juaj. Kėtu duhet me pas tė gjithė dhe ja kėshilloj unė. Nėse doni qė Google Toolbar tė instalohet me Mozila FireFox atėherė klikoni nė banner mė poshtė dhe pastaj zgjidhe gjuhen tėnde qė e din.

Google Sandbox - Me kėtė vegėl do tė din se ēfarė keywords janė tė rėndėsishme pėr grupin qė e ki ti nė shėnjestėr

Google Sitemaps - nėse do ta bėni njė XML Sitemap dhe ta dėrgoni tek google nė kėtė faqe googlebot do ta viziton faqen tėnde mė shpesh dhe do tė mund qė ju artikujt qė i shkruani tė dalin direkt nė rezultatet tė googles.

W3 schools - ėshtė njė webfaqe e mirė pėr tė mėsuar HTML-kodin

 

Link Popularity Tool © SEO Chat™

URL
Valid URL to check

Keyword Density Tool © SEO Chat™

URL
Valid URL

Results
Number of keyterms to display

Elements to include
Select from below
Include Meta?
Include Alts?
Include Title?

Include numerals
E.g. '2004' would count as a keyword
Yes
No

No. words
Number of words per phrase
3 words
2 words
1 word

META Analyzer Tool © SEO Chat™

URL
Valid URL

Site Link Analyzer Tool © SEO Chat™

URL
Valid URL

Type of links to return:
External (links going to outside web-sites)
Internal (links inside the current web-site)
Both types

Additional Info
Show nofollow links?

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt
©1999 - 2009 Krenar