Search Engine Optimization

bullet Kryefaqe
bullet Titulli i faqes
bullet Metatags
bullet Pėrmbajtja
bullet Keyword
bullet Keyword Density
bullet Link Popularity
bullet Google Pagerank
bullet Dizajn
bullet Navigim
bullet Makina kėrkues
bullet Bisedė me Googlebot
bullet Vegla
bullet Shto URL
bullet Sponsor
 
bullet Oferta Jonė
 

Oferta pėr optimalizim tė webfaqes tėnde

Si ėshtė strategjia jonė?

 1. Vendosja e objektivave tė webfaqes
 2. Bėrja e webfaqes tėnd miqėsore me makinat e kėrkimit
 3. Ndryshimi i HTML kodit dhe korrektimit kodi tė kaluarit
 4. Zgjidhjen e "keyword-ave" tė mira dhe tė kėrkuara
 5. Optimalizimin e webfaqes pėr keywords, titull, metatags me keywords qė kemi zgjedhur dhe qė janė tė caktuar pėr webfaqen tėnde
 6. Shtimi i webfaqes nė 500 makinat kėrkuese me tė kėrkuara nė mėnyrė manuale.
 7. Krijimi i Google Sitemap
 8. Matja e vizitorėve

Nėse keni dėshirė qė tė jeni tė sigurt se sė shpejti do tė dilni nė fillim tė makinave kėrkuese ju kėshillojmė ti shikoni mire ofertat qe jua ofrojmė ne:
Suksesi ėshtė i garantuar!

 1. Optimalizimi i webfaqes tėnde pėr makina kėrkuese:

  Ēmimi: 5 pėr faqe

  + Ju ofrojmė ofertat "B" dhe "C" FALAS nėse e bėni "Optimalizimi i webfaqes tėnde pėr makina kėrkuese" pėr mė shumė se -, ose 50 faqe.

  Pėr personat qė dėshirojnė me optimalizu njė webfaqe qė ka mė shumė se 100 faqe ju ofrojmė 50 € Google Adwords FALAS! Kjo e ka njė vlerė tė 5000 vizitorėve.
   
 2. Google Sitemap + njė tekst skedar me tė gjithat lidhjet qė i keni ju:

  Ēmimi: 20
   
 3. Shtimi i webfaqes tėnde nė 500 makinat kėrkuese mė kryesore nė mėnyrė manuale:
  Ēmimi: 30
   
 4. Nėse i porositni vetėm ofertat  "B" dhe "C"do tė kini njė lirim pėr 5

  Ēmimi: 45

Nėse ju intereson oferta jone ju lutem tė kontaktoni me Krenar Pllana!
Suksesi ėshtė i garantuar! Nėse brenda 4 muajve nuk rriten vizitoret me 200 % mė shumė ju kthehen paret! Procesi i optimalizimit zgjat prej 1 muaj deri ne 3 varet nga webfaqja juaj!

Ēmimet nuk i gjeni askund aq tė lira pėr tė njėjtin rezultat sikur qė ju japim ne!
Pra shpejtoju dhe kontakto pėrgjegjėsin e pėrcaktimit tė ēmimit total.

Krenar Pllana
Berkenstraat 81
8000 Brugge, Belgium
GSM: 0032.478.246.172
E-MAIL: krenar84@hotmail.com

 

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt
©1999 - 2009 Krenar