Search Engine Optimization

bullet Kryefaqe
bullet Titulli i faqes
bullet Metatags
bullet Pėrmbajtja
bullet Keyword
bullet Keyword Density
bullet Link Popularity
bullet Google Pagerank
bullet Dizajn
bullet Navigim
bullet Makina kėrkues
bullet Bisedė me Googlebot
bullet Vegla
bullet Shto URL
bullet Sponsor
 
bullet Oferta Jonė

 

 

Google Pagerank

ēfarė duhet tė din pėr Google Pagerank

Sikur qė kemi treguar nė faqen "Link Popularity" nė google pėrdor emrin Pagerank. Numri i pagerankut jep sa lidhje drejtohen tek webfaqja juaj dhe sa i mirė ėshtė kualiteti i lidhjeve. Sa ma i lart Pagerank i webfaqes do tė ėshtė sa ma nė fillim tė rezultateve do tė shfaqėt webfaqja juaj. Pagerank ėshtė njė numėr mes 0 dhe 10. Kur e ka dikush njė Pagerank 0 mundet te marrėt nė mend se kjo ėshtė shumė keq. Kur webfaqja juaj e ka njė pagerank 5 do tė thotė qė je mirė duke punuar!! Personalisht une nuk e njoh asnjė faqe qė e ka njė Pagerank me 10, Google e ka vet njė Pagerank me 9. Ti mundesh me matė Pagerank duke e instaluar Google Toolbar, njė lidhje drejt kėtij toolbarit e gjeni tek faqja "Vegla" nė kėtė webfaqe.

Si e fitoj njė Pagerank tė lart?

Njė pagerank mė tė lart do ta fitoni duke kėrkuar webfaqe me kualitet tė mirė dhe kjo webfaqe ta dėrgon njė lidhje tek faqja juaj. Sa mė shumė ti nga kėto lidhje qė i ke dhe sa me tė mirė qė kanė kualitetin ato webfaqe ashtu edhe ti do ta kesh njė Pagerank mė tė lart.

 

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt
©1999 - 2009 Krenar