Search Engine Optimization

bullet Kryefaqe
bullet Titulli i faqes
bullet Metatags
bullet Pėrmbajtja
bullet Keyword
bullet Keyword Density
bullet Link Popularity
bullet Google Pagerank
bullet Dizajn
bullet Navigim
bullet Makina kėrkues
bullet Bisedė me Googlebot
bullet Vegla
bullet Shto URL
bullet Sponsor
bullet Oferta Jonė

 

Optimalizimit pėr Makinat-kėrkuese kujdeset pėr mė shumė vizitorė nė webfaqen tėnde!

Tė gjithė qė kanė webfaqe do tė jen dakord me mua. ēka tė duhet njė webfaqe qė nuk tėrheq vizitorė? Informacioni qė do ta gjeni nė kėtė webfaqe do tė ju ndihmon qė tė keni mė shumė vizitorė. Kėtu e gjeni falas kursin Optimalizimi pėr Makinat Kėrkuese. Lexoj me vėmendje kapitujt e ndryshėm dhe mėso si mundesh tė tėrheq mė shumė vizitorė nė webfaqen tėnde.

Kjo webfaqe ju shpjegon se ēka duhet me bėrė qė ti tėrhiqni mė shumė vizitorė nė webfaqen tėnde. Kėto metoda siē janė tė pėrshkruara nė kėtė webfaqe janė tė gjitha legale. Ka edhe firma ose webfaqe qė pėrdorin metoda ilegale si pėr shembull cloaking dhe doorway faqe.

Pėr me tėrheq mė shumė vizitorė duhet ti tė i kryesh disa veprime standarde. Kėto veprime janė tė sqaruara nė kėtė webfaqe. Mė tė rėndėsishmet janė gjetja e link partnerėve dhe tė zotėrosh njė pėrmbajtje tė mirė.

Nė "Meny" majtas do ti gjeni disa tema tė lidhura me optimalizimin pėr makinat kėrkuese. Unė ju uroj qė tė keni sukses ne optimalizimin e webfaqes tende dhe jam i sigurt se kur e ke studiuar kėtė webfaqe edhe webfaqja jote do tė ketė mė shumė vizitorė, ju premtoj!

Nė kėtė webfaqe do tė gjėnė ti informacione rreth optimalizimin pėr makina kėrkuese. Duke e bėre mirė optimalizimin pėr makina kėrkimi do tė ki mė shumė vizitorė nė webfaqen tėnde. Tek optimalizimi pėr makina kėrkuese duhet tė mendon ti me i pėrshtatė metatags, titullin e faqes, dhe zgjedhjen e keywords tė sakta. Edhe shumė gjėra tė tjera duhen tė shikohen sikur keyword density dhe google pagerank. Njė pjesė e rėndėsishėm pėr mė shumė vizitorė ėshtė me rritė link popullaritetin tėnd. Edhe pėr kėtė ėshtė shpenzuar njė vėmendje e gjerė.

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt
©1999 - 2009 Krenar